Odkazy k tématu Anglie a práce v zahraničí

Práce a brigády v zahraničí

Tip na dárek
Aktuální počasí
Aktuální počasí ve Velké Británii
Podpora

·  Napište nám
·  Doporučte náš Web
·  Pošli článek
·  Osobní stránka

Vítejte na Anglie.1x.cz - informačním zdroji o životě, ubytování a práci v Anglii.

Tento server je profesionálně redigovaný ucelený zdroj informací pro Čechy a Slováky žijící nebo chystající se žít, pracovat nebo studovat v Anglii.

Denně aktualizované pracovní nabídky, zpravodajství, legislativní změny, recenze pracovních agentur, návody na řešení konkrétních situací, diskuzní fórum, informace o ubytování, dopravě atd.

V těchto dnech prochází server Anglie.1x.cz rozsáhlou přeměnou, registrace jsou z tohoto důvodu přibližně do 12.03.2014 pozastaveny. Jestliže se registrujete do uvedeného data, pak nemusí registrace proběhnout správně. Do 10.03.2014 jsou také velmi omezeny aktualizace informací.


.


Pracovní programy

Součástí webu Anglie.1x.cz je kompletní nabídka pracovních programů projektu "Friend".

Jedná se o velmi účinný systém pomoci při startu v Anglii, pro v Anglickém jazyce méně zdatné středoevropany. Podstatou projektu je, že o nováčky se starají "Friends", kteří už procesem integrace do společnosti ve Velké Británii prošli. Každý Friend se stará o 1 maximálně 3 nováčky a většinou s nimi také bydlí. Cena za asistenci se platí až z výplaty v Anglii. ®ádné zálohy!!! Platíte ve chvíli, kdy Vám už naše služby přinášejí reálné peníze.

Au-Pair Velká Británie

Caterham, otec bankéř ve vlastní péči má dva chlapce ve věku 8 a 6 let, dívka bude bydlet ve vlastním bytě s koupelnou, kuchyní, obývacím pokojem, PC s přístupem na internet, auto k dispozici, kapesné 65 GBP.

Swindon, otec sw inženýr, matka manažerka, děti 3 a 1 rok - celý den (10 hodin) v "Day Care", zájmy četba a divadlo, velký dům, koupelna společná s dětmi, možnost školy 3 x týdně, kapesné 60 GBP.

Walton on Thames, oba rodiče právníci, děti 7,5 a dvojčata 4 roky, dívku nad 23 let s ŘP, kapesné 80 GBP.

Barcombe, otec investor, matka vydavatelka, děti 12, 11, 9 a 7 let, nutný ŘP, kapesné 70 GBP, nástup leden

Ashford, otec manažer, matka marketingová poradkyně, děti 2,5 a 3 měsíce, ŘP nutný, k dispozici auto, matka pracuje doma, kapesné 55 GBP.

London, otec bankér, matka účetní, děti 6 a 4 roky, rodina zaměstnává paní na úklid, kapesné 60 GBP,

Swindon, otec armádní důstojník, matka pracuje ve školství, dcera 9 let, miminko v červnu 07, otec odjíždí v březnu do Afganistánu na 6 měsíců, po narození miminka se vrací na 2 týdny domů a rodina na toto období platí letenku své au-pair pro pobyt v ČR, nástup 2. polovina února, dívku nad 20 let, kapesné 55 GBP, rádí jezdí na kole a plavou. Dům s velkou zahradou.

Londýn, otec v exekutivě, matka makléřka na částečný úvazek, děti 10 a 4 roky, vl. pokoj s koupelnou, jazyková škola 6 minut chůze od domu,kapesné 60 GPB,

Windsor, matka TV produkční, žije sama, děti 10 a 7 let, kapesné 70 GBP, v době kočky.

Colchester, matka učitelka, otec policejní důstojník, maminka původem z Francie, doma hovoří i francouzsky, kapesné 55 GBP.


Informace k těmto nabídkám

Primárně se zaměřujeme na pracovní nabídky, proto sekci Au-Pair neaktualizujeme denně.

Poslení aktualizace Au-Pair proběhla 5.května


Pracovní nabídky s dlouhodobou platností


Pro hotely a restaurace v Skotsku stále nabíráme kuchaře, servírky, pokojské a pomocnou sílu. Ubytování a strava zajištěna. Platové podmínky se liší v závislosti na zkušenostech a úrovni anglického jazyka, minimální mzda je £5.05 na hodinu. Výhodou je vyučení nebo alespoň praxe v oboru. Podnínkou je kontrakt minimálně na délku jedné sezóny. - další informace


Ošetřovatelky, pečovatelky Jižní Anglie. Náplň práce - zajištění základních životních potřeb, které záleží na potřebě klienta (pomoc při osobní hygieně, oblékání, vaření, zajištění nákupů a některé domácí práce). Tato práce je vhodná pro ty, které si přejí zlepšit znalost angličtiny a získat zkušeností v oblasti Sociální Péče. Zájemci musejí byt přátelští, ochotní pomoci druhému člověku, zodpovědní, spolehliví, samostatní - ačkoliv budou podpořeni českým členem týmu! PLAT: 225GBP/týden. Podmínkou je minimálně jednoroční pracovní smlouva. VÝHODY: – zaměstnavatelem hrazeno sociální a zdravotní pojištění, 1× zpáteční letenka, jazykový kurz, „Všeobecná národní kvalifikace v pečovatelství“ – zaměstnavatelem zajištěné ubytování. - další informace


ŘIDIČI: PO®ADAVKY: řidičské oprávnění typu C nebo E, praxe v řízení velkých nákladních automobilů, komunikativní znalost angličtiny, čistý trestní rejstřík. NABÍDKA: zajímavé pracovní uplatnění v zahraničí, velmi výhodné platové podmínky možnost zdokonalení se v anglickém jazyce. - další informace


Dobrovolnící pro lékařský výzkum - £100/den. Výzkum je zaměřen na vývoj nových léčiv, je realizován renomovanou Britskou farmakologickou firmou a probíhá v nemocnicích v Londýně pod dohledem zkušených odborníků. Poptáváni jsou muži i ženy různých váhových kategorijí od 18 do 64 let. Ubytování zajištěno. Na pokojích TV, video, DVD a herní konzole. Přístup k Internetu a dennímu tisku. Strava hrazena nemocnicí. - další informace


STAVEBNÍ DĚLNÍCI: Jedná se o fyzicky velmi náročné práce pomocného charakteru na staveništích v Londýně. Minimální délka pobytu 4-5 měsíců. Nástup možný kdykoliv. Podmínkou je dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost. Plat 5-7 liber za hodinu. - další informace


Pracovníci ostrahy. Střežení skladových objektů, staveb, detektivové v obchodech apod. Jedná se o nenáročnou, ale stereotipní práci. Plat od 5,05 liber / hod. Nutno hradit ubytování 50 libet týdně. Požadován je čistý trestní rejstřík a částečná znalost AJ. - další informace


Recepční: Hotely v Anglii. Denní i noční směny, víkendy i svátky. Požadována velmi dobrá znalost AJ! Délka pobytu minimálně 6-12 měsíců. - další informace

Další pracovní nabídky


Skotsko

| Zeměpis |
Zeměpis

znak Skotsko Skotsko je autonomní historická země Spojeného Království Velké Británie a Severního Irska, rozkládající se v severní polovině ostrova Velké Británie a na přilehlých ostrovech. Má asi 4 miliony obyvatel. Skotská vlajka je tmavomodrá s úhlopříčným bílým křížem a jejich národní symbol je bodlák, který mají Skotové rovněž ve znaku. Metropolí Skotska je Edinburgh, v němž od roku 2000 opět zasedá jednokomorový skotský parlament. Největším městem Skotska je však Glasgow. Vedle angličtiny je úředním jazykem také skotská gaelština, kterou hovoří asi 1% Skotů především na severozápadě Skotska. 1,5 milionů Skotů hovoří také skotštinou, která se považuje za dialekt angličtiny.

Vytisknout článek Zeměpis Zobrazit celý článek

Inzerce na Anglie.1x.cz

| Krátké zprávy
Obecné informace

na Anglie.1x.cz se zobrazují 2 druhy inzerce.

1. relevantní k obsahu - tento druh inzerce uveřejňujeme zdarma, ale není dostupná anonymním uživatelům. příklad:

Práce v Anglii - OŠETŘOVATELÉ
pro domovy důchodců - bez praxe
dobrá znalost AJ nutná

2. s obsahem našeho webu nesouvisející - nezobrazuje se registrovaným uživatelům příklad:V případě Vašeho zájmu o inzerci na tomto webu nás prosím kontaktujte na prace@1x.cz. Pokud bude vaše zdělení pro uživatele serveru zajímavé, zveřejníme ho zdarma.

Vytisknout článek Obecné informace
21 článků (11 stránek, 2 články na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
reklama
Doplňkové kategorie
· Dějiny Anglie
· Dějiny Irska
· Dějiny Velké Británe
· Krátké zprávy
· Londýn
· Obecné informace
· Zeměpis
Některé starší články z doplňkových kategorií
· Práci na ostrovech našly desítky tisíc Čechů
· Zasílání aktuálních pracovních nabídek zdarma.
· Ostrov Velká Británie
· Mapa Severního Irska
· Severní Irsko
· Skotsko
· Spojené království
· Satelitní snímek Anglie
· Anglie
· Pro webmastry

Starší články
Information
TOPlist


pro webmastery: ODKAZY

1x.cz * friend.cz * PageRank.cz * Levné letenky nízkonákladových aerolinií
katalog webu | beskydy | práce v zahraničí | práce v Irsku | práce v Anglii | Letenky levne. Letenky do Anglie. Letenky do Londýna.
podekování patrí - Pujčky | Hypotéky | Inzerce | Letenky | Dovolená v Anglii
čas potřebný ke zpracování stránky: 0.10 sekund