Anglie - informace, cestování, práce, ubytování

Pro webmastry
Publikováno: Wednesday, 12.04. 2006 - 13:02:51
Téma: Obecné informace


Velmi rádi přivítáme nabídky na jakýkoliv druh spolupráce.

Odkazy, informace a nabídky týkající se projektů souvisejících s tématy Velká Británie, Anglie, Skotsko, Irsko, trh pracovních příležitostí, práce v zahraničí apod., vložíme na tento web zdarma a bez jakýchkoliv dalších požadavků z naší strany. Rádi zde umístíme Vaši i obsáhlejší prezentaci. Možností jak zde bezplatně propagovat Váš projekt je opravdu hodně a dohodnout se lze na čemkoliv, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Webmasterům webů obsahově nesouvisejících s Anglie.1x.cz nabízíme různé typy výměny odkazů a vzájemné propagace stránek.

Výměna odkazů

Pokud máte zájem o vložení odkazu na stránku nesouvisející s našim tématem, pak je toto možné uskutečnit jen na základě umístění zpětného odkazu na vaše stránky.

Výměnné odkazy umís»ujeme na stránku http://anglie.1x.cz/odkazy.php.

Váš odkaz dále vložíme do Weblinks kategorie Ostatní, tato sekce není ovšem dostupná neregistrovaným uživatelům.

Pokud mají vaše stránky PR min 4 pak rádi provedeme výměnu z homepage nebo z všech stránek. Tento způsob preferujeme a je možné vytvořit oboustranně výhodnou individuální dohodu.

Když se rozhodnete pro výměnu odkazů s Anglie.1x.cz, zavažte prosím možnost vložení odkazů na více vašich stránek, samozřejmě na naší straně toto učiníme taky. Můžeme odkazovat na různé stránky vašeho webu.

Jako samozřejmost považujeme, že dle vašich požadavků budeme tvar odkazů často aktualizovat.

Vyhrazujeme si právo odmítnout výměnu odkazů, pokud umístíte náš odkaz na stránku v jejíž adrese je "?" nebo na ní nevede odkaz z vztupní stránky. Nebudeme odkazovat na weby s výrazně erotickým nebo nedodělaným obsahem.

Placená inzerce

Máte-li zájem o získání placeného reklamniho prostoru kdekoliv na Anglie.1x.cz, pak nás prosím kontaktujte.


kontakt kontaktní formulář


Tento článek si můžete přečíst na webu Anglie - informace, cestování, práce, ubytování
http://anglie.1x.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://anglie.1x.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=50